KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12769355
nr 1276 9355
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Akvarell, "Källan". Signerad, numrerad 1988-2004. Motivet: 59x27 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:55:10
1.400 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist